• Snímek 1
  • Snímek 1
  • Snímek 3
  • Snímek 4

Magistrát informuje

Letní kino a koupaliště Rolava vstupují do další sezóny

Letní kino a koupaliště Rolava zahajují v květnu provoz

Letní kino připravilo i na letošní rok pro své diváky pravidelné promítání filmů pod širým nebem. Své brány otevře v nové sezóně také areál koupaliště Rolava.

Letní kino

 

4. 5.   21,30   ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZÓNY – PROMÍTÁNÍ PRO VEŘEJNOST ZDARMA:

Once, Irsko, 2006, titulky, drama/hudební/romantický.

Film vznikl jako malý, jednoduchý film, ale jedná se o jeden z nejúspěšnějších projektů s českou účastí za posledních několik let. Především pro zpěvačku a skladatelku Markétu Irglovou pak znamená průlom na mezinárodní filmové i hudební scéně, za píseň Falling Slowly získali s Glenem Hansardem Oscara. Film Once sice vypráví jednoduchý příběh o lásce a porozumění mezi dvěma mladými lidmi, na druhou stranu však přináší i přesný pohled na českou komunitu v zahraničí. Hrají: Markéta Irglová, Glen Hansard, Bill Hodnett, Darren Healy a další. Režie: John Cardy. Vstup zdarma.

 

18. 5.   21,30   Kontraband, USA, 2012, titulky, 15N, thriller.

Jeden z nejtalentovanějších evropských režisérů současnosti, Islanďan Baltasar Kormákur, se rozhodl ukázat světu, jak v jeho pojetí vypadá nekompromisní thriller. Vítejte v podsvětí. Vítězí tu ten, kdo má největší pistoli a nejostřejší lokty, kdo selže, musí z kola ven, nejlépe s kulkou v hlavě. Dovnitř se dostanete snadno, ale cesta zpátky je skoro nemožná. Hrají: Mark Wahlberg, Kate Beckinsale, Lucas Haas, Giovanni Ribisi a další. Režie: Baltasar Kormákur. Vstupné: 80 Kč.

 

19. 5.   21,30   Tohle je válka, USA, 2012, titulky, 12N, akční komedie.

Dva špičkoví agenti CIA jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny. Se snímkem Tohle je válka! se na plátna kin vrací režisér Charlieho Andílků McG, kterému se i tentokrát podařilo zkombinovat dokonalou směsici akce, napětí, vášně a humoru se skvělým hereckým obsazením. Hrají: Tom Hardy, Chris Pine, Reese Witherspoon. Režie: McG. Vstupné: 80 Kč.

 

25. 5.   21,30   Perfekt days – I ženy mají své dny, ČR, 2011, 12N, komedie.

„Nechápu, jak mi za rok může být pětačtyřicet, když pořád ještě nevím, čím chci být, až vyrostu.“ Existenciální otázku hlavní hrdinky přetavila režisérka Alice Nellis v originální komedii, jejíž hlavní hrdinka nestihla dospět. Hrají: Ivana Chýlková, Vojta Kotek, Ondřej Sokol, Bob Klepl, Zuzana Bydžovská, Zuzana Kronerová a další. Režie: Alice Nellis. Vstupné: 80 Kč.

 

26. 5.   21,30   Probudím se včera, ČR, 2012, komedie.

Sympatický čtyřicátník Petr Kovář dostane úžasnou šanci vrátit se na chvíli do svých studentských let, do června 1989, aby konečně vyznal lásku své bývalé spolužačce Elišce. Je mu opět osmnáct, ale zůstalo mu vědomí i paměť "čtyřicátníka". Snaží se získat sympatie Elišky, ale musí opět zvládat i studentské povinnosti, s čím nepočítal. Zapomněl také, jak odlišné bylo školství před sametovou revolucí a co to znamená být opět v kůži studenta za časů, kdy se pánům profesorům říkalo "soudruhu". Hrají: Jiří Mádl, Filip Blažek, Eva Josefíková, Martina Válková, Viktor Preiss, Miroslav Táborský, Zlata Adamovská, Tomáš Matonoha a další. Režie: Miroslav Šmídmajer. Vstupné: 80 Kč.

 

LETNÍ KINO, SLOVENSKÁ 2003, KARLOVY VARY, TEL. 777 727 871-3.

PRODEJ VSTUPENEK PRO FILMOVÁ PŘEDSTAVENÍ NA MÍSTĚ, POKLADNA OTEVŘENA OD 20,30 HOD. PO SKONČENÍ PROMÍTÁNÍ JSOU PŘISTAVENY AUTOBUSY MHD. V KVĚTNU HRAJEME OD 21,30. KRYTÁ TRIBUNA PRO 500 DIVÁKŮ, STÁNEK S OBČERSTVENÍM.


Koupaliště Rolava

 

31. 5.    9,00 – 18,00     Otvírání Rolavy

Zábavné a sportovní klání karlovarských základních škol s odpoledním programem pro všechny věkové kategorie ( 9 – 15 akce pro přihlášené školy, od 15 do 18 veřejná část - soutěže pro malé i větší děti). Pořádá: KV CITY CENTRUM. Inline dráha bude tento den pro veřejnost během celé akce uzavřena!

Změna programu vyhrazena – zvláště v případě nepřízně počasí doporučujeme sledovat web: www.koupaliste-rolava.cz, telefon 777 727 871.


1.5.2012

Kontaktní informace

Magistrát města Karlovy Vary
Moskevská 21, 361 20

telefon: 353 118 111
fax.: 353 118 400
ID datové schránky: a89bwi8
e-mail: posta@mmkv.cz
web: www.mmkv.cz
http://www.karlovyvary.cz


Úřední hodiny pracovišť

DNES

Datum 24.5.2016
Svátek Jana
Počasí klikněte zde

Externí odkazy

Napište nám

Trápí Vás něco v Karlových Varech? Napište prosím Vaše náměty a dotazy.
Vybrané komentáře budou zveřejňovány.

Centrální registr produktů a firem Hospodářské komory České republiky Axis4.info
Europa
KV projekty
ISPOP
Statistika přístupů
Dnes: 2415
Celkem: 6607252
Copyright Magistrát města Karlovy Vary © 2004-2016